Hata
  • JHTMLBehavior::caption not supported.
  • JHTMLBehavior::mootools not supported.
H A K K I M I Z D A
KLASİK MÜZİK EVİ'Nİ TANIYALIMSalim ÖZER ve Volkan ÖZER ismini taşıyan piyano, keman, ud, tanbur ve birçok enstrümanın üretildiği bir markadır Klasik Müzik. En büyük ideali en kaliteli ses ve en kaliteli işçilik olan KLASİK MÜZİK EVİ'ndeki enstrüman üretimi Salim ÖZER ve Volkan ÖZER tarafından yapılmaktadır.

1963 yılında dünyaca ünlü ADİL İMER ve İLYADİS YAVYADİ'nın yanında 12 yıl çıraklık ve kalfalık yaparak ilk piyano ve keman yapımına başlayan Salim ÖZER 43 yıla varan ustalığıyla en kaliteli enstrümanı üretmeyi kendisine prensip edinmiştir. Bu değerli mesleği de tıpkı kendisi gibi oğlu Volkan ÖZER'i de yanında çekirdekten yetiştirerek devam ettirmektedir. Nitekim KLASİK MÜZİK EVİ'nde üretilen iki yüze yakın enstrüman Türkiye ve dünya genelinde kabul görmüş kendini kanıtlamıştır.

Türkiye genelinde birçok ünlü ve değerli virtüözlerle çalışan, dünya genelinde Almanya, İsviçre, Danimarka, Hollanda ve Kanada başta olmak üzere birçok ülkeye yaptığı ihracatla kalitesini zirveye taşımış bir firmadır.

Enstrümanlarımızda kullanılan birçok ağaç ve malzemenin yurt dışından ithal edilmiş olmasına, özel sistemlerde fırınlanmasına, doğu ve kuzey rüzgarlarının ağaca yansıttığı serlik ve yumuşaklığına dikkat edilip ithal edilmesine büyük özveri gösterilmektedir. İthal edilen ağaçların başlıcaları ise maun, venge, palızanda, abanoz, paduk, peleseng ve Kanada Ladinidir.

KLASİK MÜZİK EVİ müşteri hatalarıyla deforme olmuş kırılmış enstrümanlarını firmamızın var olduğu süre içerisinde tamir ve bakım garantisini vererek ilk önce müşterisini düşünen bir firmadır. Enstrümanlarımızı ve hakkımızda bilgi almak için iletişim linkini kullanarak bize ulaşabilir, kataloğumuzdan enstrümanlarımızı inceleyebilirsiniz.

Klasik Müzik Evi olarak amacımız:
  • Yüksek kalitede, güzel, güçlü ve kullanışlı enstrüman üretmek
  • Tüm müşterilerimiz için profesyonel ve hızlı hizmet sağlamaktır.

Ankara Cebeci Stadyumu yanındaki atolyemiz her zaman ziyarete açıktır.